Kontakty

Informace o LPG

Systém LPG Magic 2

Poslední generace elektroniky sekvenčního vstřikování Magic 2 G4 nabízí rychlý procesor a širokou škálu funkcí k zajištění přesné dávky paliva ve všech jízdních režimech. To je zapotřebí zejména u moderních vozů vyhovující normě EURO 5. Systém je plně automatický a nevyžaduje manuální ovládání.> Možnost volby plyn/benzín je však zachována pomocí přepínače umístěného v kabině. Přepínač obsahuje ukazatel stavu paliva, který je v ceně součástí montáže LPG.

Vstřikovač LPG Magic FX je velmi rychlý a přesný. Jeho malé rozměry dávají možnost vstřikovač dobře ukrýt a přestavba LPG je v motorovém prostoru takřka neviditelná.
Vstřikovač a přepínač
Reduktor KME Silver a Gold slouží ke zplyňování a redukci tlaku LPG. Slabší varianta Silver je vhodná pro vozy s výkonem do 250koní a silnější Gold do 500koní. Reduktor je kompaktní a je tak vhodný i pro montáž ve stísněných prostorech víceválcových vozů. Součástí reduktoru je bezpečnostní ventil, který se zavírá při vypnutém zapalování.
Řídící jednotka a reduktor
Plyn je zapotřebí dobře filtrovat od nečistot. Systém LPG obsahuje dva typy filtrů. Filtr kapalné fáze, který je umístěn mezi nádrží a reduktorem. Filtr plynné fáze umístěný mezi reduktorem a vstřikovači. Podle výkonu motoru se určí správná velikost filtru zaručující dostatečný průtok. Průtok plynu je také ovlivněn vedením od plynové nádrže. K vedení LPG používáme termoplastickou trubku, nabízená ve dvou průměrech podle výkonu vozu.

Kontakty

Matyáš Vaněk
Izraelská 6
100 00 Praha 10
IČ: 74490184

+420 776 341 748
info@lpg-vanek.cz